Založ si blog

!!! Epochálny príspevok Plavákovej, Jaurovej /PS/ k rozvoju SR !!!

Poslankyne a poslanci NRSR za stranu s kurióznym názvom „Progresívne Slovensko“ sa už ďalej nevedia pozerať na to, ako sa Slovensko po ekonomickej a sociálnej stránke rúti do záhuby. Už sa nedokážu dívať na veľkú zadĺženosť štátu, na deficit verejných financií, na vysoké úroky pri predaji štátnych dlhopisov SR na burzách, na nedostatok dotácii pre poľnohospodárov, na dlhé verejné obstarávania, na úpadok v zdravotníctve a školstve, na prázdne armádne sklady a pod. – Poslankyne a poslanci za PS sa rozhodli, že stav v akom je /vinou Fica, ako inak/ SR, nebudú iba kritizovať ale že ho sami jedným geniálnym zákonom raz a navždy zmenia.

Plaváková, Jaurová, Stohlová, Bihariová, Petrík, Jurík, Gažovičová, Števulová… sa rozhodli, že do NRSR predložia ZÁKON O MENE A PRIEZVISKU. Podľa tohto epochálneho návrhu sa obratom zmenia všetky mená a priezviská občanov SR. Začne sa vývoj smerom k čo najdlhším priezviskám – tzv. hispanizácia SR. Prečo hispanizácia ? Lebo to bolo staré Španielsko, kde ľudia ľudia mali mimoriadne dlhé priezviská. Dakedy aj na pol strany textu A4. Plaváková a Jaurová to tak aj u nás chcú mať.

Dôvody dlhých priezvisk však budú moderné: rozvoj LGBTI+ komunít, rozvoj genderizmu, rozvoj feminizmu a pod. užitočných slniečkárskych progresívnych ideológií. Slovenky ale aj Slováci budú mať podľa návrhu PS minimálne dve priezviská. Jedno svoje, druhé po manželovi alebo manželke, registrovanom či neregistrovanom partnerovi. Po prvom , druhom, treťom…až x-tom partnerovi, podľa „vkusu každého konrétního soudruha“. Deti, náhodou splodené jedným alebo oboma partnermi budú môcť mať priezviská po oboch rodičoch /vlastných alebo adoptívnych/. Takže napr. ak si Sharon Tvarožníková vezme za muža Olivera Mydla, bude sa podpisovať ako Sahron Tvarožníková Mydlo a jej manžel zase Oliver Mydlo Tvarožníková. Ich dieťa /spoločné alebo osvojené/ sa bude podpisovať napríklad ako Ráchel Mydlo Tvarožníková – Tvarožníková Mydlo. Pekné nie ? Pri takto dlhom mene musí aj známy španielsky spisovateľ Miguel de Cervantes y Saavedra blednúť závisťou…

Ešte dlhšie priezviská budú mať deti z rozvedených rodín. V ich prípade popri krstnom mene pribudnú aj priezviská mamy /mám/ a otca /otcov/ – pokrvných či takých, čo si deti prijali za svoje. Napríklad ak pani Tvarožníková- mama horeuvedenej Ráchel- bude mať malú Ráchelku za slobodna s pánom Húsenicom a potom sa vydá za Mydla, ktorý si Ráchel osvojí, potom sa s ním rozvedie a znovu sa vydá za pána Kutáča, ktorý si Ráchelku tiež osvojí, bude sa Ráchelka podpisovať ako Ráchel Tvarožníková Húsenica Tvarožníková Mydlo Tvarožníková Kutáč Tvarožníková. Jednoduché, no nie…?

Návrh poslankýň za PS konkrétne Plavákovej, Jaurovej , Števulovej, Stohlovej, Bihariovej a spol. je jasný stručný, prakticky ihneď použiteľný, -prosto epochálny. Ak budú mať ostatní poslanci NRSR čo len malý maličký zmysel pre progresivitu a pokrok, musia návrh zákona PS schváliť. Určite aj ústavnou väčšinou.

Slovensko má aj vďaka tomuto návrhu PS nádej, že ho vďaka PS a jeho event. vstupe do vlády za pár týždňov nespoznáme. Už sa na to iste všetci tešíme.

PS má aj kopu iných geniálnych nápadov. Napríklad nápad na súkromnú zbierku peňazí, za ktorú by sa nakúpili smrtiace zbrane pre banderovcov: tanky. raketomety, delostrelecké strely…-O tomto nápade som písal svoj prvý dnešný článok. Bohužiaľ, z titulky sa kamsi zapatrošil. Dá sa však /zatiaľ/ dohľadať v kolonke „Ostatné články tohto blogera“.

Priatelia, ak máte radi absurdity z dielne PS, neváhajte a kliknite si aj na tento článok. Zásluhou PS intelektovo rozkvitnete a morálne pookrejete. Len smelo do toho !

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876349x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie